Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


ДСІВ долучилася до просвітницьких заходів із закликом бути свідомими споживачами та не порушувати права ІВ 05.06.2015

4 червня 2015 року в Києві Український альянс по боротьбі з підробками та піратством» (УАПП) за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) на майданчику НТУУ «КПI» та біля Національної академії аграрних наук України провів чергову просвітницьку акцію для киян, гостей столиці, студентів та викладачів під традиційним гаслом «Я купую справжнє! Я не купую підробок!».

У заході взяла участь Голова ДСІВ Алла Жарінова. Вона активно підтримала ініціативу УАПП, а також розглянула експозицію Музею підробок УАПП та спробувала виявити ознаки контрафакту.

Алла Жарінова підкреслила, що зразки підробок з Музею (а це відомі бренди одягу, взуття, іграшок, різноманітних аксесуарів, цигарки, парфуми) дійсно вражають своєю схожістю: з першого погляду пересічному споживачу важко встановити оригінальність відповідних товарів. Потрібно бути уважними й відповідальними, а головне – розуміти всю масштабність ризиків контрафакту для свого здоров’я та здоров’я близьких людей.

– Уже доброю традицією стало те, що в червні проводиться кампанія «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні». І ми всі разом виділяємо час на те, щоб поспілкуватися й донести до наших громадян та українського суспільства загалом головне: контрафактна продукція – це злочин! Порушення прав інтелектуальної власності – це одна з головних перешкод для розвитку вітчизняного виробництва. Забезпечивши захист прав інтелектуальної власності, ми дозволимо розвиватися інноваціям у виробництві, а відтак забезпечимо економічний розвиток України та її інвестиційну привабливість, – наголосила Алла Жарінова.

Вона також відмітила й те, що, говорячи про підробки, ми повинні пам’ятати: підроблюються не тільки відомі бренди, а й агрохімікати та ліки, що створює масштабну загрозу екології й життю.

Організатори заходу УАПП вкотре зазначили, що особливо важливим є розуміння шкоди від підробок не тільки для окремого споживача, але й для України в цілому. Купуючи підробку, ми передусім перешкоджаємо розвитку внутрішнього товарного ринку, української науки та сучасних технологій. А ще слід пам’ятати про несплачені податки, а, отже, недоотримання бюджетом країни значних коштів, зростання нечесної конкуренції на ринку і, як наслідок, – цілковитий крах наших зусиль бути рівноправним членом Європейського Союзу, чого допустити ніяк не можна.

У свою чергу президент УАПП Антоніна Пахаренко-Андерсон також прокоментувала захід, підкресливши, що головна мета акції «Я купую справжнє! Я не купую підробок!»– розповісти про проблему підробок та змінити ставлення суспільства до придбання контрафакту.

– Лише спільними зусиллями та за умови небайдужості кожного можна запобігти розповсюдженню підробок! Інформаційна обізнаність дозволить кожному з нас не стати співучасником злочину, розвивати Україну й ставати кращими, поважаючи інтелектуальну власність!, – зазначила Антоніна Пахаренко-Андерсон.


Ця кампанія була запущена в Україні навесні 2012 року. Світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з підробками щороку в червні. Ця міжнародна просвітницька кампанія Всесвітньої групи по боротьбі з підробками (GACG Network) стартувала в 1998 році й спрямована на підвищення рівня інформованості споживачів і зменшення обсягів придбання контрафактних товарів. УАПП, який входить у GACG Network, також долучився до акції, запустивши в країні спільно з ДСІВ, Державною митною службою України, Міністерством внутрішніх справ України, Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) безстрокову просвітницьку кампанію «Дні боротьби з підробками і піратством в Україні».

 

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.