Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


У рамках проекту ЄС Twinning в Україні розглядається підкомпонент – оцінка рівня піратства 24.02.2015

24 лютого в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) у рамках проекту ЄС Twinning «Посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні» головний радник Данського патентного відомства Кеннет Райт зустрівся з фахівцями Служби.

Упродовж трьох днів у процесі реалізації підкомпонента проекту Twinning 2.3 «Посилення аналітичного потенціалу ДСІВ» європейський експерт Кеннет Райт разом з колегами-представниками ДСІВ, правоохоронних органів та приватного сектору обговорюватимуть питання оцінки рівня піратства в Україні. Контрактом проекту передбачено проведення семи місій короткострокових експертів з цього питання.

Кеннет Райт презентував план майбутніх заходів із розробки методології для оцінки рівня піратства в Україні. Серед них аналіз статистичних даних, проведення зустрічей з представниками правоохоронних і контролюючих органів, представниками судової гілки влади та приватного сектору.

– Точність тої статистичної інформації, що буде надана як колегами Служби, так і правоохоронними органами й правовласниками є важливою для нас. Отримані дані будуть детально проаналізовані. Наразі в ЄС використовуються різні методики для визначення рівня піратства. Що ж до роботи, спрямованої на отримання даних про відповідний показник в Україні, то планується поєднати декілька з них, – повідомив європейський експерт.

Пан Райт запевнив, що після розробки методології будуть проведені також спеціальні зустрічі задля того, щоб навчити українських колег користуватися нею в майбутньому.

 

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.