Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Зустріч Голови ДСІВ з міжнародними експертами 28.01.2015

27 січня 2015 року в рамках проекту TWINNING відбулася зустріч Голови Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) Алли Жарінової з міжнародними експертами – паном Міхалі Фічором, представником Угорської Ради з питань авторського права, і паном Кеннетом Райтом, радником Відомства Данії з питань патентів і торговельних марок.

Голова ДСІВ обговорила з європейськими колегами подальші кроки співпраці щодо розробки законопроектів про боротьбу з піратством у мережі Інтернет та про колективне управління майновими правами суб’єктів авторського права і суміжних прав.

У ході зустрічі Алла Жарінова висловила позицію Cлужби: процес роботи над законопроектами має бути максимально відкритим для представників громадськості та бізнесу – це сприятиме досягненню балансу інтересів учасників ринку й уможливить вироблення спільних позицій стосовно суперечливих моментів. Для досягнення окресленої мети були створені робочі та ініціативні групи, які опрацьовують зауваження та пропозиції, надані представниками всіх зацікавлених сторін.

– Головне, – зазначила Голова ДСІВ, – підготувати законопроекти, спрямовані на боротьбу з піратством і захист авторського права та суміжних прав, з урахуванням рекомендацій експертів Європейського Союзу й США, а також положення Угоди про асоціацію та норми ЄС, які б відповідали вимогам українського суспільства і могли б реально працювати в умовах українського ринку.

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.