Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Голова ДСІВ зустрілася з членами Наглядового комітету з питань реалізації проекту Twinning 19.12.2014

18 грудня 2014 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) її Голова Алла Жарінова зустрілася з членами Наглядового комітету з питань реалізації проекту Twinning (Наглядовий комітет). Вищезазначена зустріч відбулася в рамках третього засідання Наглядового комітету й стосувалась огляду останніх реалізованих заходів проекту Twinning «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні».

Голова ДСІВ висловила подяку Представництву Європейського Союзу в Україні, колегам з Державної фундації Іспанії з питань міжнародного співробітництва, Відомства Іспанії з питань патентів та торговельних марок, Відомства Данії з питань патентів і торговельних марок, Національного агентства України з питань державної служби за підтримку та сприяння в підготовці до реалізації проекту. Алла Жарінова запевнила міжнародних колег у тому, що, як Голова ДСІВ, відповідально виконуватиме повноваження керівника проекту від органу-бенефіціару до завершення офіційної процедури затвердження реалізації проекту.

«Незважаючи на складні обставини в країні, реалізація проекту Twinning відбувається без суттєвих затримок завдяки активній та ефективній співпраці співробітників ДСІВ та всіх партнерів. За звітній період (вересень – грудень) проведена активна робота щодо розробки важливих для України законопроектів, зокрема проекту закону про захист авторського права та суміжних прав у мережі Інтернет. Крім того, проведено низку фахових зустрічей, семінарів, тренінгів – як для фахівців системи, так і для представників інших зацікавлених органів влади, таких як Міністерство внутрішніх справ України, Генеральна прокуратура України, Митна служба України», – повідомила Алла Жарінова. Вона також акцентувала на важливості проекту Twinning для подальшого ефективного розвитку та вдосконалення державної системи правової охорони інтелектуальної власності України. Адже заплановані заходи торкаються тих важливих напрямів діяльності, реалізація яких позитивно вплине на стан правової охорони та захисту інтелектуальної власності в нашій державі.

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.