Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


У ДСІВ триває обговорення антипіратського законопроекту 04.12.2014

3 грудня 2014 року в Державній службі інтелектуальної власності (ДСІВ) відбулося засідання комітету Громадської ради при ДСІВ з питань авторського права та суміжних прав за участі фахівців ДСІВ.

На порядку денному – пріоритетне питання сьогоднішнього дня: обговорювався законопроект щодо врегулювання нормативно-правових аспектів боротьби з порушеннями авторського права та суміжних прав у мережі Інтернет з урахуванням рекомендацій міжнародних експертів.

За підсумками дискусії на вищезазначену тему в ДСІВ очікують письмових пропозицій стосовно проблемних пунктів документа від представників громадськості.

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.