Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Членам Громадської ради при Державній службі! 01.12.2014

Шановні колеги, члени Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України (Громадська рада при Державній службі)! Повідомляємо, що 3 грудня 2014 року о 15:00 відбудеться засідання комітету Громадської ради при Державній службі з питань авторського права та суміжних прав.

Засідання буде присвячене обговоренню пріоритетного законопроекту щодо врегулювання нормативно-правових аспектів боротьби з порушеннями авторського права та суміжних прав у мережі Інтернет з урахуванням рекомендацій міжнародних експертів.

Увага! Особи, які не є членами Громадської ради при Державній службі, мусять попередньо зареєструватися.

Контакти для реєстрації: тел. +380 (50) 402 37 85 (секретар Громадської ради при Державній службі Олександр Нікін); електронна адреса gromrada.dsivu@gmail.com.

Місце проведення: м. Київ, вул. Липківського, 45 (Урицького), конференц-зал (7-й поверх).

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.