Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Колегія Державної служби 28.11.2014

27 листопада 2014 року відбулося засідання Колегії Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба).

На порядок денний були винесені такі питання:

1. Розгляд фактичних показників Фінансового плану Державного підприємства "Український інститут промислової власності" та виконання Плану Державного підприємства "Український інститут промислової власності" з фінансування основних напрямів діяльності Державної системи правової охорони інтелектуальної власності України за 9 місяців 2014 року.

2. Розгляд проекту Основних напрямів та пріоритетних цілей діяльності Державного підприємства "Український інститут промислової власності" на 2015 рік та проекту Плану роботи Державного підприємства "Український інститут промислової власності" щодо реалізації основних напрямів і пріоритетних цілей його діяльності на 2015 рік.

3. Розгляд проекту Плану Державного підприємства "Український інститут промислової власності" з фінансування основних напрямів діяльності Державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні на 2015 рік.

4. Розгляд проекту Плану роботи Державної організації "Українське агентство з авторських та суміжних прав" на 2015 рік щодо реалізації основних напрямів і пріоритетних цілей її діяльності.

5. Розгляд основних напрямів та пріоритетних цілей діяльності Державної служби інтелектуальної власності України на 2015 рік та ухвалення Плану роботи Державної служби інтелектуальної власності України на 2015 рік.

6. Різне.

За результатами Колегії Голова Державної служби Алла Жарінова вважає за необхідне розробити нові, ефективніші підходи до організації діяльності державної системи правової охорони інтелектуальної власності України. Усвідомлюючи нові виклики часу, зважаючи на завдання, які в умовах євроінтеграційних процесів ставлять перед Державною службою український Уряд та суспільство, а також враховуючи рекомендації Комітету Верховної Ради України, Алла Жарінова наголошує на потребі реформування державної системи інтелектуальної власності.

Алла Жарінова

 

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.