Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Інформаційне повідомлення 24.11.2014

Шановні колеги, члени Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України (Громадська рада при Державній службі):  28 листопада 2014 року о 10.00 відбудеться чергове засідання Громадської ради при Державній службі. 

Засідання буде присвячене підведенню підсумків першого річного терміну діяльності Громадської ради, а також її взаємодії з Державною службою та держваними установами в сфері ІВ, які перебувають в управлінні Державної служби.

Пропонований порядок денний чергового засідання Громадської ради:

  1. Звіт про 1-й рік діяльності Громадської ради при Державній службі 
    (доповідач: Голова Громадської ради Дмитро Гузій);
  2. Звіт керівництва Державної служби про взаємодію з Громадською радою та реалізацію її рекомендацій щодо державної політики в 2013-2014 рр. (запрошується до виступу заступник Голови Державної служби Любов Висоцька);
  3. Доповідь про діяльність галузевих установ в системі Державної служби у 2013-2014 рр. (запрошуються до виступу: директор ДП «УІПВ» Андрій Зеленський, директор ДО «УААСП» Оксана Матвєєва);
  4. Визначення пріоритетів та напрямків співпраці Громадської ради та Державної служби на 2014-2015 рр. (доповідач: Голова Громадської ради Дмитро Гузій. Також запрошується до виступу Голова Державної служби Алла Жарінова);
  5. Обговорення пріоритетного законопроекту щодо врегулювання порушень авторського права та суміжних прав в мережі Інтернет, з урахуванням редакомендацій міжнародних експертів  (доповідач: член Громадської ради Артем Афян).

Засідання Громадської ради є відкритим. Попередня реєстрація осіб, які не є членами Громадської ради, обов’язкова та здійснюється секретарем Громадської ради при Державній службі Олександром Нікіним: тел. +380 (50) 402-37-85;  gromrada.dsivu@gmail.com.

Місце проведення: м. Київ, вул. Липківського 45 (Урицького), Державна служба, конференц-зал  (7-й поверх).

 

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.