Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Twinning, CLDP, Державна служба - у тісній співпраці 04.09.2014

3 вересня 2014 року відбулася робоча зустріч спеціалістів відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Державної служби інтелектуальної власності України (далі – Державна служба) з експертами проекту Twinning «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні» та представниками Програми розвитку комерційного права (далі - CLDP) Міністерства торгівлі США.

Українські, європейські та американські експерти обговорили способи координації зусиль, зокрема в напрямі роботи над розробкою низки законопроектів України у сфері інтелектуальної власності. Так, була запропонована можливість проведення спільних семінарів за участю спеціалістів як від проекту Twinning, так і від CLDP, що у перспективі допоможе надати узгоджені рекомендації до законопроектів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту авторського права і суміжних прав у мережі Інтернет» та «Про колективне управління майновими правами суб’єктів авторського права і суміжних прав».

У рамках зустрічі постійний радник проекту Twinning Пабло Роденас представив американським колегам основні компоненти проекту, окремо виділивши напрями, за якими може вестися співпраця з CLDP. Зокрема, йдеться про роботу над законопроектами; проведення тренінгів з координації роботи правоохоронних органів, які займаються захистом прав інтелектуальної власності та ін.

Старший радник CLDP Ннамді Езера окреслив ті заходи, які вже проводяться в згаданій сфері за участю американських експертів, наголосив на важливості координації зусиль та кооперації між залученими сторонами.

У свою чергу, Оксана Шпиталь, начальник відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Державної служби, подякувала представникам проектів за їхні зусилля та ініціативність. Вона поінформувала про готовність спеціалістів державної системи правової охорони інтелектуальної власності до всебічної співпраці та запропонувала провести низку спільних семінарів найближчим часом.

 

 

 

 

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.