Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


У Державній службі відбулася робоча зустріч з членами Громадської ради 17.07.2014

17 липня 2014 року в Державній службі інтелектуальної власності України (Державна служба) відбулася робоча зустріч заступника Голови Державної служби Любові Висоцької з членами Громадської ради при Державній службі. Обговорювалися питання щодо діяльності дорадчих органів та інших робочих груп, які створені та працюють при Державній службі.

Зустріч була ініційована Головою Громадської ради Дмитром Гузієм та підтримана фахівцями Державної служби.

Під час обговорення Любов Висоцька доповіла присутнім про мету створення та зміст діяльності таких консультативних робочих груп. Про результати роботи зазначених груп розповіла заступник начальника управління правового забезпечення та захисту прав - начальник відділу промислової власності Державної служби Інна Шатова.

Любов Висоцька відповіла колегам на всі поставлені запитання. Вона погодилася з пропозиціями членів Громадської ради про оприлюднення найближчим часом на офіційному веб-порталі Державної служби в окремій рубриці структурованого списку робочих груп та дорадчих органів, які працюють при Державній службі, а також інформації щодо їхнього складу та стану справ на сьогодні.

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.