Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Микола Ковіня: «Контрафакт – це не лише економічні втрати для держави, це загроза здоров’ю та безпеці наших громадян» 23.06.2014

23 червня 2014 року в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбувся спільний соціальний захід Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) та Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УАПП) у рамках просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні».

Під час круглого столу «Основні напрями діяльності органів державної влади України щодо захисту прав інтелектуальної власності» Голова Державної служби Микола Ковіня розповів про її роль у реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності (ІВ). Він, зокрема, окреслив напрями вдосконалення нормативно-правової бази, забезпечення ефективного захисту прав ІВ у сферах промислової власності та авторського права й суміжних прав. Також Микола Ковіня детально зупинився на питаннях просвітницької роботи, яка проводиться з метою широкого доступу громадськості до інформації, пов’язаної з набуттям прав на об’єкти ІВ, небезпекою поширення контрафактної продукції тощо. Він звернув увагу присутніх і на діяльність, здійснювану для легалізації програмного забезпечення в органах державної влади.

- Культура купувати справжні товари та підтримувати вітчизняного виробника розпочинається з нас з вами, а відтак першочерговим завданням для органів виконавчої влади та активної частини громадськості є підвищення обізнаності українського суспільства стосовно негативних наслідків, пов’язаних з виробництвом та збутом контрафактних і піратських товарів. Вкотре зазначу, що контрафакт - це не лише економічні втрати для держави, це й загроза здоров’ю та безпеціа наших громадян, - підкреслив Микола Ковіня.

 

Микола Ковіня

Антоніна Пахаренко-Андерсон

 

Ведуча круглого столу, Президент УАПП Антоніна Пахаренко-Андерсон у своїй промові, зокрема, зазначила, що мета цієї акції – об’єднати представників Уряду, бізнесу та споживачів для запобігання загрозам, які несуть суспільству піратство та контрафактна продукція. З її слів, у межах кампанії проводяться регулярні заходи серед студентів, школярів, журналістів, представників держорганів і бізнесових кіл. Усе це повинно сприяти раціональній моделі споживання та підвищення рівня обізнаності українців про ризики й наслідки придбання контрафактних товарів.

До роботи над питаннями круглого столу долучилися фахівці органів державної влади (правоохоронних, контролюючих, судових, місцевого самоврядування), експертних установ і правовласників, ЗМІ та представники громадськості.

Нагадаємо, що соціальний захід «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» є черговим етапом просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні», яка була розпочата в Україні навесні 2012 року Державною службою разом УАПП за підтримки Державної митної служби України, Міністерства внутрішніх справ України та Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine).

 

Більше інформації та фото >>> 

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.