Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Відбулися збори Громадської ради при Державній службі 11.04.2014

10 квітня 2014 року в приміщенні Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) відбулися збори Громадської ради при Державній службі (Громадська рада).

Під час засідання обговорювалися такі питання:

1. Про затвердження питань до Громадської експертизи Державної служби.

2. Про діяльність Державної служби щодо захисту прав інтелектуальної власності.

3. Про затвердження нової редакції Положення про Громадську раду при Державній службі інтелектуальної власності України.

4. Різне.

Захід проводив Голова Громадської ради Дмитро Гузій. Він, зокрема, пообіцяв найближчим часом надати Державній службі протоколи засідань від 13 березня та від 10 квітня для розміщення цих документів у рубриці «Громадська рада» на офіційному веб-порталі органу виконавчої влади.

Державну службу на засіданні Громадської ради представляли начальник управління правового забезпечення та захисту прав Антоніна Малиш та начальник фінансово-організаційного відділу Наталія Удовицька.
Чергове засідання Громадської ради заплановане на травень 2014 року.

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.