Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Відбулися збори Громадської ради 14.03.2014

13 березня 2014 року в приміщенні Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) відбулися збори Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України (Громадська рада).

Голова Громадської ради Дмитро Гузій, відкриваючи захід, наголосив на важливості активної участі кожного члена ради в обговоренні винесених на порядок денний питань, а також закликав усіх до конструктивної подальшої роботи.

Під час засідання розглядалися такі питання:

1. Затвердження структури Громадської ради.
2. Затвердження нової редакції Положення про Громадську раду при Державній службі інтелектуальної власності України (Положення) (або внесення змін до Положення).
3. Пропозиції щодо орієнтовного плану проведення Державною службою інтелектуальної власності України (Державна служба) консультацій з громадськістю.
4. Про інформаційний ресурс Громадської ради.
5. Нинішній стан справ у сфері інтелектуальної власності.
6. Різне.

Особливо жвавою була дискусія присутніх навколо питання щодо внесення змін у Положення. У результаті обговорення було вирішено доопрацювати пункт, який стосується делегування права голосу члена Громадської ради іншим особам. Пропозиції щодо таких змін від членів ради прийматиме в електронному варіанті до 24 березня секретар Олександр Нікін.

Від Державної служби засідання Громадської ради відвідала головний спеціаліст з юридичних питань Віталіна Данюк. Вона подякувала Дмитру Гузію за запрошення та звернулася до учасників заходу з проханням у найкоротші строки надати пропозиції щодо орієнтовного плану проведення Державною службою консультацій з громадськістю на 2014 рік. Було вирішено, що такі пропозиції члени Громадської ради нададуть заступникам її голови за напрямами діяльності: з питань промислової власності – Олександру Дорошенко, а з питань авторського права та суміжних прав – Юрію Ганзюку.

Пропозиції щодо поліпшення ефективності функціонування інформаційного ресурсу Громадської ради – www.kv.co.ua – стосувалися впровадження таких змін: розробити банер, який буде розміщено на офіційному веб-порталі Державної служби; кожному члену Громадської ради зареєструватися на цьому ресурсі та активно долучатися до його наповнення в блогах і новинах.

Також члени ради заслухали виступи заступників голови – Олександра Дорошенка та Юрія Ганзюка – щодо нинішнього стану справ у сфері інтелектуальної власності. За їхнім баченням, украй необхідно якнайшвидше підготувати відповідні зміни до законодавчої бази, розпочати громадську експертизу діяльності Державної служби, щоб професійно допомогти системі у вирішенні проблемних питань, які наразі постали в галузях промислової власності (патентний тролінг) та авторського права (робота організацій колективного управління, піратство в мережі Інтернет тощо). Члени Громадської ради висловили побажання якомога оперативніше зібратися для аналізу проблем за визначеними напрямами та активізувати діяльність усіх робочих груп, створених при Державній службі.

На завершення Дмитро Гузій подякував Державній службі за надання можливості проведення засідання, а аудиторії – за її активну участь у цьому заході, професійний діалог і доречні пропозиції.

Чергове засідання Громадської ради заплановане на 10 квітня 2014 року – початок о 10:00.

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.