Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Тематична лекція про методичні рекомендації до заповнення декларації 06.03.2014

5 березня 2014 року в Державній службі інтелектуальної власності України (Державна служба) відбулася тематична лекція, на якій розглядалися методичні рекомендації до заповнення декларації про майно, доходи, витрати й зобов’язання фінансового характеру особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та іншими особами.

Лектор – головний спеціаліст по роботі з кадрами та запобігання і протидії корупції Державної служби Олександр Верес – присвятив заняття роз’ясненню вимог до заповнення окремих позицій декларації, пояснив важливість забезпечення дотримання єдиного порядку в цьому процесі, окреслив способи уникнення помилок, а також шляхи вирішення певних спірних питань, які можуть поставати під час підготовки та подання декларації.

Отже, фахівці Державної служби були проінформовані про важливість декларації як документа, про основні вимоги до її заповнення та особисту відповідальність за надану в декларації інформацію.

 

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.