Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Співпраця з патентними відомствами поглиблюється 25.04.2013

23 – 25 квітня 2013 року відбувся робочий візит представників Ізраїльського патентного відомства (ІПВ) – начальника відділу РСТ Міхаїла Барта та головного експерта Соломона Гуткіна. Захід організований Державною службою інтелектуальної власності України (Державна служба) та Всесвітньою організацією інтелектуальної власності.

У рамках візиту представники ІПВ зустрілися з фахівцями державної системи правової охорони інтелектуальної власності, відвідали Державне підприємство «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ»), поспілкувалися з його керівництвом та експертами, поділилися досвідом набуття ІПВ статусів Міжнародного пошукового органу (МПО) та Органу міжнародної попередньої експертизи (ОМПЕ).

Як відомо, ІПВ отримало такий високий статус у 2009 році, а повноцінно та дуже успішно розпочало функціонувати як заклад МПО/ОМПЕ з липня 2012 року. Наразі для Державної служби інтелектуальної власності України питання набуття статусів МПО й ОМПЕ є дуже актуальним, тому поради ізраїльських фахівців виявилися надзвичайно доречними та корисними.

Міхаїл Барт у своїй презентації розповів історію ІПВ, окреслив практичні аспекти роботи відомства. Зокрема, були висвітлені особливості електронного подання заявок на об’єкти промислової власності, надано детальну інформацію про те, яким чином здійснюється контроль якості в закладі експертизи, тощо.

Неабияку зацікавленість працівників ДП «УІПВ» викликала презентація ізраїльських колег стосовно проведення міжнародних пошуків та міжнародної попередньої експертизи за процедурою РСТ: ішлося про особливості стратегії й оформлення пошуків, використання безоплатних і комерційних патентно-інформаційних пошукових систем та баз даних, функціональні особливості системи PCT-SAPIAЧисленні запитання й коментарі аудиторії яскраво свідчили про важливість і цінність нової інформації для українських фахівців.

У ході візиту представники ІПВ мали змогу ознайомитися з практикою проведення експертизи в ДП «УІПВ», системою контролю якості експертизи та пошуків. Також делегація оглянула експозицію Музею правової охорони інтелектуальної власності. Ізраїльські гості залишили записи в Книзі почесних гостей музею.

 

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.