Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Україна та Чорногорія поглиблюватимуть співпрацю у сфері правової охорони ІВ 13.03.2013

З 12 по 14 березня 2013 року з метою обміну досвідом та встановлення робочих контактів з українськими колегами державну систему правової охорони інтелектуальної власності відвідує делегація з Чорногорії в складі директора Відомства інтелектуальної власності Чорногорії Новака Аджіча, начальника відділу інформаційних послуг та реєстрації Ігоря Годжніча, а також старшого радника з питань міжнародного співробітництва Сніжани Джуверовіч.

Микола Ковіня подякував колегам за візит і висловив сподівання, що ця зустріч покладе початок плідної двосторонньої співпраці між відомствами, а підписання Угоди про співробітництво окреслить основні напрями такого партнерства в майбутньому.

Голова Державної служби повідомив про щорічну організацію Державною службою спільно із Всесвітньою організацією інтелектуальної власності науково-практичних конференцій з обговорення найбільш актуальних питань у сфері інтелектуальної власності, а також запросив чорногорських колег узяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання інтелектуальної власності», яка проходитиме в Ялті у вересні цього року.

– Сьогоднішня зустріч стала чудовим початком нашого діалогу. Упевнений, що згодом ми плідно співпрацюватимемо в конкретних заходах, проводитимемо навчання фахівців та обмінюватимемося досвідом у сфері інтелектуальної власності», – резюмував Голова Державної служби.

Чорногорській стороні було презентовано стан справ у державній системі правової охорони інтелектуальної власності України. Зокрема, гостям розповіли про історію та розвиток системи, окреслили її загальну структуру та функції окремих підрозділів, пояснили сутність адміністративної реформи, яка відбулася у 2011 році, і детально представили національне законодавство у сфері правової охорони інтелектуальної власності.

Новак Аджіч, окресливши основні цілі та характер діяльності Відомства інтелектуальної власності Чорногорії, запевнив українських колег у готовності до співпраці з Україною в напрямі охорони й захисту прав інтелектуальної власності, а також подякував за можливість відвідати український заклад експертизи – Державне підприємство «Український інститут промислової власності». Сніжана Джуверовіч у своїй презентації ознайомила присутніх з національною системою інтелектуальної власності Чорногорії.

На завершення зустрічі між відомствами було підписано Угоду про співробітництво.


 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.