Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Державна служба спростовує заяви представника «Майкрософт Україна» 01.11.2012

Перший заступник Голови Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) Олексій Янов прокоментував розміщені у вітчизняних ЗМІ заяви керівника департаменту захисту інтелектуальної власності «Майкрософт Україна» Юрія Омельченка про те, що «ситуація з використанням нелегальних програм у держсекторі залишається катастрофічною».

За словами Олексія Янова,  дані щорічної планової інвентаризації комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, що була проведена у 2012 році, свідчать про зниження рівня використання неліцензійних комп’ютерних програм в цих органах, тож відсоток такого програмного забезпечення є значно меншим ніж зазначається компанією «Майкрософт Україна». Вищезазначене ставить під сумнів компетентність осіб, що озвучують заяви у ЗМІ, особливо враховуючи той факт, що пан Омельченко тактично опустив відомості про джерела оголошеної ним інформації.

– Сьогодні в Україні на законодавчому рівні створені умови для легалізації комп'ютерних програм в органах виконавчої влади, - зазначає Олексій Янов.  – Хочу особливо підкреслити, що заходи, які здійснюються в останні декілька років Державною службою, правоохоронними органами і правовласниками, виявилися вельми ефективними, і це дозволило зберегти стабільну тенденцію скорочення рівня комп'ютерного піратства в країні.

Державна служба наголошує: недостовірні публічні заяви у ЗМІ можуть завдати шкоди репутації України, яка досягла значних успіхів у легалізації програмного забезпечення в органах виконавчої влади у взаємодії з правовласниками. Зважаючи на зазначене, Державна служба інтелектуальної власності України закликає утриматися від коментарів, що не відповідають реальній ситуації сьогодення.

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.