Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Друге засідання Комітету зі Стандартів ВОІВ 07.05.2012

З 30 квітня по 4 травня 2012 року в м. Женева, Швейцарія, відбулося друге засідання Комітету зі Стандартів ВОІВ (CWS), участь у якому взяли фахівці державної системи правової охорони інтелектуальної власності.

Основними напрямами роботи Комітету є забезпечення надання інформаційних послуг у галузі інтелектуальної власності (ІВ), установлення в рамках Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) тісного співробітництва між національними та регіональними відомствами з питань створенням і використанням електронно-цифрових бібліотек, а також документацією та інформацією в галузі промислової власності, включаючи, зокрема, проведення робіт щодо перегляду та розробки нових стандартів ВОІВ, які стосуються інформації, пов’язаної з ІВ.

Учасниками заходу стали представники понад 40 держав-членів ВОІВ, а також низки міжнародних міжурядових та неурядових організацій.

Участь у роботі Комітету зі Стандартів ВОІВ дає змогу ознайомлюватися з новинами у сфері патентної інформації, документації й стандартизації, обговорювати з фахівцями патентних відомств багатьох країн світу питання, пов’язані з узгодженням змін та доповнень до чинних міжнародних стандартів ВОІВ і розробленням нових таких стандартів з подальшою підготовкою пропозицій щодо їх застосування в державній системі правової охорони інтелектуальної власності України.

Як і під час роботи першої сесії Комітету, за пропозицією ВОІВ до складу президії засідання другої сесії було включено делегата від України – головного спеціаліста відділу державних реєстрацій, економіки та інформаційного забезпечення Державної служби інтелектуальної власності України Оксану Пархету, яка в рамках роботи сесії залучалася до проведення її пленарного засідання та координації роботи учасників заходу.

Цей факт свідчить про високий рівень довіри з боку ВОІВ до патентного відомства нашої держави та про її позитивний імідж і є важливим досягненням для України в контексті роботи таких заходів міжнародного рівня. 
 

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.