Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Зустріч у Женеві 22.06.2011

У межах реалізації Програми співробітництва між Кабінетом Міністрів України (КМУ) та Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ) на 2010 – 2012 роки 15 – 16 червня 2011 року відбувся візит делегації українських суддів до штаб-квартири ВОІВ та Центру ВОІВ з питань арбітражу та посередництва (м. Женева, Швейцарія).

На початку візиту українська делегація зустрілася із заступником Генерального директора ВОІВ Йоханом Віхардом. Як юрист він багато років працював у Міністерстві юстиції Німеччини, тому йому було цікаво дізнатися з перших вуст про систему господарських судів в Україні взагалі та особливості розгляду спорів у сфері інтелектуальної власності зокрема.

У рамках візиту українські судді мали можливість ознайомитися з правовими аспектами використання бази даних торговельних марок ROMARIN, бази даних, яка містить відомості про винаходи, та з особливостями правової охорони знаків нового типу (смакових, голограмних, звукових тощо).

Зустріч з представниками Центру ВОІВ з питань арбітражу та посередництва стала чудовою нагодою для ознайомлення з особливостями їх діяльності у вирішенні спорів у сфері інтелектуальної власності, зокрема щодо назв доменів.

Під час зустрічі з директором відділу ВОІВ з питань співробітництва з деякими країнами Європи та Азії Міхалєм Свантнером, який координує виконання заходів у співпраці з Україною, члени делегації України обговорили можливості налагодження контактів з представниками судової влади Швейцарської Конфедерації з метою обміну досвідом щодо розгляду спорів у сфері інтелектуальної власності.

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.