Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Порядок виконання судових рішень 25.08.2010

Порядок добровільного виконання судових рішень
Держдепартаментом інтелектуальної власності

Питання добровільного виконання судових рішень без звернення особи позивача із заявою до відповідного органу державної виконавчої служби з метою їх примусового виконання не врегульоване чинним законодавством.

Але з метою добровільного виконання рішення суду, відповідно до якого боржником є Держдепартамент, уповноважена особа може звернутися до Держдепартаменту із заявою, складеною у вільній формі, з наданням оригіналу відповідного виконавчого документа (виконавчого листа, наказу господарського суду, судового наказу). Якщо ця особа реалізовує власні права та обов’язки через представника, повноваження останнього повинні підтверджуватися довіреністю, виданою та оформленою відповідно до вимог закону. Крім того, бажано надати також і фотокопію самого рішення суду, яке потрібно виконати.

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.