Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Відбулось засідання Колегії Державної служби 21.03.2014

18 березня 2014 року відбулось засідання Колегії Державної служби інтелектуальної власності України.

На порядок денний було винесено наступні питання:

 1. Про стан виконання у 2013 році завдань, визначених указами і дорученнями Президента України, планами організації виконання законів України, актами Кабінету Міністрів та дорученнями Прем’єр-міністра України.
 2. Перспективи досягнення правової визначеності у питанні про визначення уповноважених організацій колективного управління в контексті оскарження норм чинного законодавства та його вдосконалення.
 3. Перспективи розробки законопроекту щодо внесення змін до цивільного кодексу України в частині уточнення прав на службові твори, укладання на безоплатній основі договорів щодо розпорядження майновими правами інтелектуальної власності на виконання пункту 6 Плану заходів з підтримки розвитку індустрії програмної продукції на 2013-2014 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4.12.2013 № 959-р, в контексті позиції Державної служби щодо питань, врегульованих Цивільним кодексом України.
 4. Про підсумки діяльності Державного підприємства "Український інститут промислової власності" за 2013 рік.
 5. Розгляд фактичних показників Фінансового плану Державного підприємства "Український інститут промислової власності"  за  2013 рік.
 6. Про підсумки діяльності Державного підприємства "Інтелзахист" за 2013 рік.
 7. Обговорення проблем, виявлені під час проведення заходів з легалізації комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, перспективи вдосконалення процедури збору та узагальнення результатів інвентаризації, можливість залучення фахівців ДП «Український інститут промислової власності» у сфері комп’ютерних технологій до обробки та аналізу даних, які направляються до Державної служби, щодо комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, визначення адміністратора реєстру комп’ютерних програм відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.11.2004 № 888 “Про утворення Реєстру комп'ютерних програм”  та можливі зміни до нормативно-правових актів з метою внесення до Реєстру комп'ютерних програм даних про комп’ютерні програми, що використовуються в органах виконавчої влади за результатами інвентаризації.
 8. Різне.
  8.1. Проблемні питання інформатизації в Державній службі інтелектуальної власності України.
  8.2. Методичне забезпечення експертизи об'єктів промислової власності.
  8.3. Розгляд пропозицій до Плану засідань Колегії Державної служби інтелектуальної власності України на друге півріччя 2014 року.

Серед присутніх на засіданні були представники секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Члени колегії ухвалили відповідні резолюції, висловили пропозиції, надали рекомендації своїм колегам.

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.