Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Інформаційно щодо Проекту технічної допомоги ЄС TWINNING 06.03.2014

У період з 5 по 6 березня 2014 року в Україні з робочим візитом перебуває пан Пабло Роденос – представник Державної фундації Іспанії з питань міжнародного співробітництва, майбутній постійний радник Проекту технічної допомоги ЄС TWINNING "Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні".

Під час реалізації зазначеного проекту Пабло Роденос працюватиме в м. Київ та безпосередньо – разом з українськими партнерами – контролюватиме хід виконання заходів, передбачених технічним завданням.

Пабло Роденос має досвід роботи в дипломатичних представництвах Іспанського Королівства в різних країнах, тривалий час був менеджером проектів Державної фундації Іспанії з питань міжнародного співробітництва, а останні два роки працював постійним радником проекту TWINNING у сфері розвитку транспортної інфраструктури в Туреччині.

Метою візиту є зустріч з керівництвом Представництва Європейського Союзу в Україні для обговорення можливості підписання контракту на реалізацію вищезазначеного проекту, а також проведення разом з фахівцями Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) співбесід з кандидатами на посаду помічників постійного радника проекту TWINNING. Так, на офіційному сайті Представництва ЄС в Україні було розміщено повідомлення про оголошення вакансій, відкритих у рамках згаданого проекту. На сьогодні відповідні співбесіди з паном Пабло Роденосом пройшли в Державній службі 11 осіб. За їх результатами найближчим часом дві особи буде обрано на посади помічника радника проекту TWINNING та перекладача-помічника радника проекту TWINNING.

Нагадаємо, що після довготривалої кропіткої роботи над підготовкою технічного завдання (ТЗ) на реалізацію в Україні проекту TWINNING остаточний варіант ТЗ на початку року був узгоджений Державною службою, Відомством Данії з питань патентів та торговельних марок та Іспанським відомством з питань патентів та торговельних марок. Нині це на стадії погодження в штаб-квартирі Європейської Комісії в м. Брюссель.

Проектом передбачене проведення аналізу деяких законодавчих актів України у сфері інтелектуальної власності на предмет їх відповідності законодавству ЄС, проведення тренінгів і реалізацію низки навчальних програм для співробітників Державної служби й експертів Державного підприємства "Український інститут промислової власності".

 

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.