Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Відбулося засідання колегії Державної служби 11.06.2013

20 травня 2013 року відбулося засідання колегії Державної служби інтелектуальної власності України (далі – Державна служба).

Учасники колегії винесли на порядок денний низку актуальних питань, підбили підсумки роботи за минулий рік та обговорили напрями подальшої діяльності Держаної служби.

Серед обговорених питань, зокрема, такі:

  • виконання у 2012 році законодавства про державну службу, запобігання та протидія корупції, реалізація заходів щодо запобігання корупційним проявам та реагування на них, стан роботи зі скаргами та повідомленнями громадян у цій сфері;
  • запровадження заходів щодо здійснення державної реєстрації авторського права і договорів, що стосуються права автора на твір в автоматизованій інформаційній системі «Державна реєстрація авторського права»;
  • узагальнення результатів дослідних випробувань цифрової патентної бібліотеки та системи електронного подання заявок на об’єкти права інтелектуальної власності;
  • створення системи загального електронного документообігу Державної служби.

На колегії також було розглянуто питання фінансової діяльності Державного підприємства «Український інститут промислової власності» - обговорювалися аспекти виконання Фінансового плану за 2012 рік, внесення змін до Фінансового плану на 2013 рік, розгляд проекту Річного кошторису на 2013 рік тощо.

Крім цього, учасники засідання підбили підсумки діяльності Державної системи правової охорони інтелектуальної власності України за 2012 рік, зокрема, зупинилися на напрямах роботи державних підприємств, які входять до сфери управління Державної служби.

Розглянувши питання порядку денного, колегія ухвалила відповідні рішення.

Так, за підсумками обговорення члени колегії схвалили результати дослідних випробувань системи електронного подання заявок на об'єкти права інтелектуальної власності та введення цієї системи в промислову експлуатацію.

Обговоривши результати дослідних випробувань цифрової патентної бібліотеки у 2012 році, колегія також прийняла рішення про введення першої черги цифрової патентної бібліотеки в промислову експлуатацію.

Члени колегії: Ковіня М.В., Янов О.В., Кравченко О.О., Семенюк С.В., Мельник Е.Є., Матвєєва О.Я., Фролов С.В., Наливайко С.С., Удовицька Н.М., Мацюк І.О., Шатова І.О., Малиш А.А., Чигирин К.Є.

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.