Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Відбулося засідання Колегії Державної служби 19.12.2012

17 – 18 грудня 2012 року відбулося засідання Колегії Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба).

На порядок денний були винесені такі питання:

1. Проект «Основні напрями та пріоритетні цілі діяльності Державної служби інтелектуальної власності України на 2013 рік».
2. Інформація про Звіт Робочої групи щодо внесення змін до книги четвертої Цивільного кодексу України.
3. Інформація про результати впровадження методик проведення експертизи на об’єкти промислової власності.
4. Інформація про виконання плану робіт, спрямованих на набуття Державним підприємством «Український інститут промислової власності» статусів Міжнародного пошукового органу та Органу міжнародної попередньої експертизи.
5. Інформація щодо заснування періодичного друкованого науково-практичного журналу з питань промислової власності.
6. Інформація про результати заходів щодо створення Державного електронного реєстру свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір, Державного електронного реєстру договорів, що стосуються авторського права на твір, та видання електронних офіційних бюлетенів про реєстрацію авторського права на твір і договорів, що стосуються авторського права на твір.
7. Інформація про підсумки роботи державних інспекторів з питань інтелектуальної власності за 11 місяців 2012 року.
8. Інформація про внесення змін до Фінансового плану Державного підприємства «Український інститут промислової власності» на 2013 рік.
9. Інформація щодо фактичних показників Фінансового плану Державного підприємства «Український інститут промислової власності» та Кошторису видатків Державного підприємства «Український інститут промислової власності» за 9 місяців 2012 року.
10. Інформація щодо проекту Планового кошторису видатків Державного підприємства «Український інститут промислової власності» на 2013 рік.
11. Інформація про стан будівництва офісних приміщень та гуртожитку на вул. Чигоріна, 4 в Печерському районі м. Києва та проект Плану організаційно-технічних заходів щодо завершення будівництва гуртожитку та офісних приміщень на вул. Чигоріна, 4 у м. Києві.
12. Проект Плану роботи Державної служби інтелектуальної власності України щодо реалізації основних напрямів та пріоритетних цілей її діяльності на 2013 рік.
13. Проект «Основні напрями та пріоритетні цілі діяльності Державного підприємства "Український інститут промислової власності" у 2013 році» стосовно забезпечення реалізації Концепції розвитку державної системи правової охорони інтелектуальної власності на 2009 – 2014 рр. на 2013 рік.
14. Проект Плану роботи Державного підприємства «Український інститут промислової власності» щодо реалізації основних напрямів та пріоритетних цілей його діяльності на 2013 рік.
15. Проект Плану роботи Державного підприємства «Інтелзахист» щодо реалізації основних напрямів та пріоритетних цілей його діяльності на 2013 рік.
16. Проект Плану роботи Державного підприємства «Українське агентство з авторських та суміжних прав» щодо реалізації основних напрямів та пріоритетних цілей його діяльності на 2013 рік.
17. Проект Плану засідань Колегії Державної служби інтелектуальної власності України на І півріччя 2013 року.
18. Інше.

Засідання розпочав Голова Державної служби Микола Ковіня.

Аналізуючи основні напрями та пріоритетні цілі діяльності Державної служби на 2013 рік, Колегія відмітила, що вони сформовані з урахуванням пріоритетних завдань розвитку держави та ґрунтуються на положеннях Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2012 році», Стратегії національної безпеки України, затвердженої Указом Президента України від 8 червня 2012 року № 389/2012, Концепції розвитку державної системи правової охорони інтелектуальної власності на 2009 – 2014 роки, Програми розвитку державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні на 2010 – 2014 роки.

Членами Колегії було вирішено внести пропозиції щодо доопрацювання деяких документів, зокрема, Фінансового плану Державного підприємства «Український інститут промислової власності», та винести їх на наступне засідання, заплановане на січень 2013 року.

За результатами обговорення члени Колегії схвалили проект «Основні напрями та пріоритетні цілі діяльності Державної служби інтелектуальної власності України на 2013 рік» та затвердили його в установленому порядку.

Також, заслухавши та обговоривши доповідь заступника Голови Державної служби Володимира Дмитришина стосовно Звіту про роботу Робочої групи щодо внесення змін до книги четвертої Цивільного кодексу України, Колегія ухвалила рішення продовжити роботу над розробкою концептуальних засад внесення зазначених змін з урахуванням пропозицій, наданих членами Робочої групи та Громадської ради.

Розглянувши питання порядку денного, Колегія ухвалила відповідні резолюції, які виконуватимуться протягом 2013 року.

Учасники Колегії:

Янов Олексій Володимирович, перший заступник Голови Державної служби;
Дмитришин Володимир Степанович, заступник Голови Державної служби;
Мельник Елеонора Євгенівна, директор Державного підприємства «Український інститут промислової власності»;
Давиденко Тамара Миколаївна, секретар Колегії Державної служби;
Удовицька Наталія Миколаївна, начальник фінансово-адміністративного відділу Державної служби;
Наливайко Сергій Сергійович, начальник управління контролю за використанням об’єктів права інтелектуальної власності Державної служби;
Гуменюк Олег Анатолійович, начальник відділу авторського права та суміжних прав Державної служби;
Мацюк Ірина Олексіївна, начальник відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Державної служби;
Фролов Станіслав Вікторович, директор Державного підприємства «Інтелзахист»;
Дубинський Михайло Ілліч, керуючий партнер, директор патентно-юридичної агенції «Дубинський і Ошарова».

Від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за дорученням т.в.о. міністра Євгена Суліми присутнім на засіданні Колегії був директор Департаменту роботи з персоналом та керівними кадрами Ігор Некрасса. 
 

М. Ковіня

Е. Мельник

   

 

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.