Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Доступ до публічної інформації - Система обліку публічної інформації - Наказ від 04.07.2012 №340-н "Про затвердження Положення про систему обліку публічної інформації ..."


ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ УКРАЇНИ


м.Київ 

4 липня 2012 року                                                                                                    № 340-Н

 

Про затвердження Положення
про систему обліку публічної
інформації в Державній службі
інтелектуальної власності України
 


На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» від 5 травня 2011 року № 547/2011, з урахуванням Плану заходів щодо організації його виконання, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України від 18 травня 2011 року протоколом № 33, та постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року № 1277 «Питання системи обліку публічної інформації»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про систему обліку публічної інформації в Державній службі інтелектуальної власності України (далі – система обліку) (додається).
2. Директору Державного підприємства «Український інститут промислової власності» Петрову Ю.Д. забезпечити створення електронної версії системи обліку та її розміщення на офіційному веб-порталі Державної служби інтелектуальної власності України (далі – Державна служба) у розділі «Доступ до публічної інформації».
3. Начальнику фінансово-адміністративного відділу Державної служби Удовицькій Н.М. забезпечити постійне функціонування системи обліку.
4. Контроль за виконання цього наказу покласти на заступника Голови Державної служби Дмитришина В.С.

Т.в.о. Голови
О.В.Янов

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.