Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Нормативні і правові акти - Спеціальне законодавство України у сфері інтелектуальної власності - Спеціальне законодавство України у сфері авторського права і суміжних прав - Відомчі нормативно-правові акти - Наказ "Про затвердження Положення про Реєстр виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення"


 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ


НАКАЗ

м. Київ

22 березня 2012 р.                                                                                        № 332

 

Зареєстровано в
Міністерстві юстиції України
12.04.2012 № 558/20871

Про затвердження
Положення про Реєстр
виробників та розповсюджувачів
програмного забезпечення
 Відповідно до Положення про Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, затвердженого Указом Президента України від 08 квітня 2011 року № 410, підпункту 22 пункту 4 Положення про Державну службу інтелектуальної власності України, затвердженого Указом Президента України від 08 квітня 2011 року № 436 та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 травня 2002 року № 247-р «Про затвердження Концепції легалізації програмного забезпечення та боротьби з нелегальним його використанням» та з метою створення та ведення Реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Положення про Реєстр виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення, що додається.

2. Державній службі інтелектуальної власності України відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову Державної служби інтелектуальної власності України Паладія М.В.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.Міністр                                                                                                                               Д. В. Табачник

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.