Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Виконання Закону України "Про очищення влади" - Наказ ДСІВ від 05.06.2015 № 90-Н "Про внесення змін до наказу Державної служби інтелектуальної власності України від 27.02.2015 № 32-н"


 

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ УКРАЇНИ


НАКАЗ


05 червня 2015 р.                                                                                        № 90-Н

м. Київ

Про внесення змін до наказу
Державної служби інтелектуальної
власності України від 27.02.2015 № 32-н

 
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 167 «Про внесення змін до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»


НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до додатку 2 та додатку 3 до наказу Державної служби інтелектуальної власності України від 27.02.2015 № 32-н «Про початок проведення в Державній службі інтелектуальної власності України перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», виклавши їх в редакції, що додаються.

2. Головному спеціалісту сектору європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Шанчуку О.А. забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-порталі Державної служби інтелектуальної власності України.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Голова                                                                                                                                             А.Г. Жарінова

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.