Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Доступ до публічної інформації - Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію


 

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ УКРАЇНИ


Н А К А З

 
м. Київ

«24» вересня 2012 року                                                                                        №584-НПро затвердження Переліку
відомостей, що становлять
службову інформаціюВідповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»
Н А К А З У Ю:

  • Затвердити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію в Державній службі інтелектуальної власності України, що додається.
  • Начальнику фінансово-адміністративного відділу (Удовицька Н.М.) забезпечити розміщення цього Переліку на веб-порталі Державної служби інтелектуальної власності України.
  • Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Дмитришина В.С


Перший заступник Голови                                                                                           О.В. Янов

 

Додаток до наказу Державної служби
від 24.09.2012 № 584-Н


ПЕРЕЛІК

відомостей, що становлять службову інформацію у
Державній службі інтелектуальної власності України
( далі – Державна служба)


1. Відомості щодо стратегії і позиції Державної служби на переговорах з міжнародними організаціями, установами, іноземними партнерами, розголошення яких може завдати шкоди Державній службі або іншим зацікавленим особам.

2. Відомості щодо договорів, угод, контрактів, протоколів, укладених за участю Державної служби, розголошення змісту яких може завдати шкоди Державній службі або третім особам.

3. Відомості, які містяться в документах з питань забезпечення охорони державної таємниці, мобілізаційної роботи в Державній службі та цивільного захисту населення і не включені до Зводу відомостей, що становлять державну таємницю.

4. Відомості з питань технічного та програмного захисту в Державній службі інформації (електронних баз даних), які не включені до Зводу відомостей, що становлять державну таємницю.

5. Організаційно-розпорядча документація, трудові книжки працівників, система «Картка» ЄДКС «Кадри», форми первинного обліку, довідки, службові та доповідні записки, листування з іншими органами державної влади, що містять персональні дані, які є об’єктом захисту відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

6. Звіт за формою № 6 «Про чисельність працюючих та заброньованих військовозобов’язаних».

7. Внутрівідомча службова кореспонденція, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов’язані з розробкою напряму діяльності Державної служби, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень.

8. Номенклатура посад працівників Державної служби, зайняття яких потребує оформлення допуску до державної таємниці.

9. Нормативно-розпорядчі, облікові документи та листування, з питань оформлення допуску працівників Державної служби до державної таємниці.

10. Листи, довідки, висновки та інші документи (в тому числі внутрівідомчі), підготовлені виконавцями секретних документів, які містять відомості, що не становлять державної таємниці, але розголошення яких може завдати істотної шкоди інтересам національної безпеки, територіальній цілісності або громадському порядку, здоров’ю населення, репутації та правам інших осіб, призвести до розголошення конфіденційної інформації, сприяти заворушенням або вчиненню злочинів тощо.

11. Інформація щодо результатів інвентаризації комп'ютерних програм в органах виконавчої влади.

12. Документи Державної служби, що містять службову інформацію з обмеженим доступом інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій.

13. Інші відомості, для створення яких використовується конфіденційна інформація.

Документам, що містять інформацію, яка становить службову інформацію, присвоюється гриф «Для службового користування». Доступ до таких документів надається відповідно до частини другої статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.