Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Запобігання проявам корупції - Наказ ДСІВ від 24.02.2015 № 31-Н "Про затвердження Плану заходів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень в ДСІВ на 2015 рік"


 

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ УКРАЇНИ


НАКАЗ


24 лютого 2015 р.                                                                                        № 31-Н

м. Київ

Про затвердження Плану заходів щодо
попередження та профілактики корупційних правопорушень 
в Державній службі інтелектуальної власності України на 2015 рік
 На виконання підпункту 1 пункту 5 Положення про Державну службу інтелектуальної власності України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 листопада 2014 року № 658, підпункту 5 пункту 1 розділу ІІІ Завдань і заходів з виконання Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011 – 2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 року № 1240, і з метою попередження та профілактики корупційних правопорушень в Державній службі інтелектуальної власності України 


НАКАЗУЮ:


1. Затвердити План заходів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень в Державній службі інтелектуальної власності України на 2015 рік (далі – План заходів), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів Державної служби інтелектуальної власності України забезпечити:

2.1. Виконання завдань, передбачених Планом заходів.

2.2. Залучення працівників до проходження навчань з питань запобігання та протидії корупції.

2.3. Надання інформації про виконання Плану заходів головному спеціалісту по  запобіганню і протидії корупції, режимно-секретної та мобілізаційної роботи  відповідно до визначених строків.

3. Начальнику фінансово-організаційного відділу Карасевич О.В. забезпечити ознайомлення з цим наказом керівників структурних підрозділів Державної служби інтелектуальної власності України та керівників державних підприємств, організації, що належать до сфери управління Державної служби інтелектуальної власності України.

4. Головному спеціалісту сектору європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Шанчуку О.А. забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-порталі Державної служби інтелектуальної власності України.

5. Керівникам державних підприємств, організації, що належать до сфери управління Державної служби інтелектуальної власності України, в тижневий строк видати відповідні накази про організацію роботи щодо запобігання корупційних правопорушень на 2015 рік.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Голова                                                                                                                                             А.Г. Жарінова

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.