Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Нормативні і правові акти - Загальне законодавство України у сфері інтелектуальної власності - Відомчі нормативно-правові акти - Дослідні випробування процесів складання, подання та експертизи заявок на об’єкти права інтелектуальної власності у формі електронного документа - Наказ щодо здійснення дослідних випробувань процесів складання, подання та експертизи (21.02.2011 р.) - Наказ


 

 Державний департамент інтелектуальної власності

Наказ

 
від 21 лютого 2011 року                                                                           № 24-Н
 

Про забезпечення тимчасового регулювання
правовідносин, що будуть виникати між заявниками
(їх представниками) та працівниками закладу експертизи
у період здійснення дослідних випробувань процесів складання, подання та експертизи електронних заявок на об’єкти права інтелектуальної власності
з накладеним електронним підписом
(у тому числі електронним цифровим підписом)

 
З метою забезпечення тимчасового регулювання правовідносин, що будуть виникати між заявниками (їх представниками) та працівниками закладу експертизи, яким є уповноважене центральним органом виконавчої влади з питань правової охорони інтелектуальної власності Державне підприємство “Український інститут промислової власності”, у період здійснення дослідних випробувань процесів складання, подання та експертизи електронних заявок на об’єкти права інтелектуальної власності (винаходи, корисні моделі, знаки для товарів і послуг) з накладеним електронним підписом (у тому числі електронним цифровим підписом),
 
НАКАЗУЮ:
 
1. Затвердити Тимчасовий порядок складання, подання та експертизи заявки на об’єкт права інтелектуальної власності (винахід, корисну модель, знак для товарів і послуг) у формі електронного документа (далі – Тимчасовий порядок), що додається.
 
2. Затвердити форму та зміст Договору про участь у дослідних випробуваннях процесів складання, подання та експертизи заявок на об’єкти права інтелектуальної власності (винаходи, корисні моделі, знаки для товарів і послуг) у формі електронного документа (далі – Договір), що додається.
 
3. Установити термін дії Тимчасового порядку та Договору з 1 березня 2011 року до 30 грудня 2011 року на період здійснення дослідних випробувань процесів складання, подання та експертизи електронних заявок на об’єкти права інтелектуальної власності (винаходи, корисні моделі, знаки для товарів і послуг) з накладеним електронним підписом (у тому числі електронним цифровим підписом).
 
4. Державному підприємству “Український інститут промислової власності” (Жарінова А.Г.) забезпечити ознайомлення із цим наказом усіх учасників зазначених у пункті 3 дослідних випробувань, розміщення його на офіційному порталі Державного департаменту інтелектуальної власності і веб-сайті Державного підприємства “Український інститут промислової власності” та здійснення цих випробувань у визначений період.
 
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника голови Державного департаменту інтелектуальної власності Дмитришина В.С. 
 
 
Голова Держдепартаменту                                     М. В. Паладій

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.