Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Нормативні і правові акти - Загальне законодавство України у сфері інтелектуальної власності - Відомчі нормативно-правові акти - Дослідні випробування процесів складання, подання та експертизи заявок на об’єкти права інтелектуальної власності у формі електронного документа - Про врегулювання правовідносин між заявниками та закладом експертизи на період дослідних випробувань системи електронного подання заявок - Наказ від 21.03.13 №278-Н


 

 Державна служба інтелектуальної власності України

 

 

Наказ

 

 
м. Київ

21 березня 2013 р.                                                                                                № 278-Н
 
Про деякі питання функціонування
системи подання електронних заявок
на об’єкти права інтелектуальної власності


З метою упорядкування організаційно-правових засад функціонування системи електронного подання заявок на об’єкти права інтелектуальної власності,

НАКАЗУЮ:

1. Продовжити функціонування системи подання електронних заявок (далі – Система) у режимі дослідної експлуатації до затвердження Порядку складання, подання та експертизи заявки на об’єкт права інтелектуальної власності у формі електронного документа (далі – Порядок) та впровадження Системи у промислову експлуатацію.

2. У Тимчасовому порядку складання, подання та експертизи заявки на об’єкт права інтелектуальної власності (винахід, корисну модель, знак для товарів і послуг) у формі електронного документа, затвердженого наказом Державної служби інтелектуальної власності України від 31.01.2012 №50-Н абзац п’ятий розділу 1 вилучити.

3. Внести до Договору про участь у дослідних випробуваннях процесів складання, подання та експертизи заявок на об’єкти права інтелектуальної власності у формі електронного документа, затвердженого наказом Державної служби інтелектуальної власності України від 31.01.2012 №50-Н такі зміни:
у пункті 1.1. слова та цифри «у період з “___” ____________ 2012 р. по 30 грудня 2012 р.» вилучити;
пункт 5.1. викласти в такій редакції: «Договір набирає чинності з моменту його підписання уповноваженими представниками сторін і діє до __________».

4. Директору Державного підприємства «Український інститут промислової власності» Мельник Е.Є.:

4.1. при подальшій експлуатації Системи та укладенні з заявниками договорів про участь у дослідних випробуваннях керуватись Тимчасовим порядком складання, подання та експертизи заявки на об’єкт права інтелектуальної власності (винахід, корисну модель, знак для товарів і послуг) у формі електронного документа та формою Договору про участь у дослідних випробуваннях процесів складання, подання та експертизи заявок на об’єкти права інтелектуальної власності у формі електронного документа, затвердженого наказом Державної служби інтелектуальної власності України від 31.01.2012 №50-Н.

4.2. Вжити заходів щодо приведення раніше укладених договорів про участь у дослідних випробуваннях процесів складання, подання та експертизи заявок на об’єкти права інтелектуальної власності у формі електронного документа у відповідність із вимогами цього наказу.

4.3. Довести цей наказ до відома всіх учасників дослідних випробувань та забезпечити його розміщення на офіційному веб-порталі Державної служби інтелектуальної власності України і веб-сайті ДП «УІПВ».

5. Наказ Державної служби інтелектуальної власності України від 02.01.2013 №04-Н «Про продовження функціонування системи подання електронних заявок на об’єкти права інтелектуальної власності» визнати таким, що втратив чинність.
 
6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


Голова                                                                                                    М. В. Ковіня

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.