Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Нормативні і правові акти - Загальне законодавство України у сфері інтелектуальної власності - Відомчі нормативно-правові акти - Дослідні випробування процесів складання, подання та експертизи заявок на об’єкти права інтелектуальної власності у формі електронного документа - Про врегулювання правовідносин між заявниками та закладом експертизи на період дослідних випробувань системи електронного подання заявок - Наказ від 02.01.13 №04-H


 

 Державна служба інтелектуальної власності України

 

 

Наказ

 

 
від 02 січня 2013 року                                                                            № 04-Н
 
 
Про продовження функціонування
системи подання електронних заявок
на об'єкти права інтелектуальної власності
З метою забезпечення безперервності процесу подання електронних заявок на об'єкти права інтелектуальної власності на період опрацювання результатів дослідних випробувань системи подання електронних заявок у 2012 році відповідно до наказу Державної служби інтелектуальної власності України (далі - Державна служба) від 31 січня 2012 року № 51-н та розробки проекту Порядку складання, подання та експертизи заявки на об'єкт права інтелектуальної власності у формі електронного документа (далі - Порядок),
 
НАКАЗУЮ:

1. Функціонування системи подання електронних заявок (далі - Система) продовжувати, керуючись Тимчасовим порядком складання, подання та експертизи заявки на об'єкт права інтелектуальної власності (винахід, корисну модель, знак для товарів і послуг) у формі електронного документа, до затвердження Порядку та впровадження Системи у промислову експлуатацію.
 
2. Директору Державного підприємства «Український інститут промислової власності» (далі - ДП «УІПВ») Мельник Е.С. довести цей наказ до відома всіх учасників дослідних випробувань та забезпечити його розміщення на офіційному веб-порталІ Державної служби і веб-сайті ДП «УІПВ».

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної служби Дмитришина В.С. 


 
Голова                                           М. В. Ковіня

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.