Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Засідання Наглядового комітету з питань реалізації (16.12.2015)


Засідання Наглядового комітету з питань реалізації проекту Twinning

16 грудня 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) відбулося сьоме засідання Наглядового комітету з питань реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу (ЄС) Twinning «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні» (проект Twinning).

Голова ДСІВ Алла Жарінова розпочала засідання зі слів подяки всім експертам і суддям з ЄС та України за підтримку та сприяння в реалізації вищеназваного проекту.

«Наша співпраця, яка тривала понад півтора роки, охопила багато важливих напрямів діяльності. І ми розуміємо, що ваша допомога є вкрай важливою та необхідною для України. Ми дуже вдячні за рішення продовжити роботу проекту ще на вісім місяців. Упевнена, що реалізація поставлених завдань позитивно вплине на стан правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні. Перед нашою країною стоять дуже серйозні задачі, і я гадаю, що саме з вашою допомогою ми зможемо їх вирішити. Сподіваюся, що ефективне використання виділеного на окреслену роботу часу забезпечить досягнення якнайвищих результатів», – зазначила керівник проекту Twinning від України Алла Жарінова у своєму зверненні до європейських колег.

Вона також запевнила, що ДСІВ максимально сприятиме реалізації вказаного проекту та всіляко допомагатиме експертам, які приїжджатимуть у нашу країну.

Крім того, Голова ДСІВ окреслила низку напрямів, у яких відбулися певні позитивні зрушення. Ішлося, зокрема, про забезпечення прозорості діяльності організацій колективного управління та проведення перевірок використання легального програмного забезпечення в центральних органах виконавчої влади.

Водночас Алла Жарінова торкнулася й теми законотворчості та нагадала, що всі законопроекти, які були розроблені фахівцями ДСІВ з урахуванням коментарів європейських експертів, направлені на погодження до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (Мінекономрозвитку) ще в липні 2015 року.

Після цього спеціалісти ЄС презентували квартальний звіт та озвучили своє бачення подальшого плану дій.

Керівник проекту Twinning від ЄС Крістіна Фернандез відмітила, що додатково виділений час дозволить завершити розпочате.

«Список запланованих заходів уже погоджений. Ми раді будемо чути про позитивні зрушення та прийняття у Верховній Раді України підготовлених нашими спільними зусиллями проектів законів. Маємо прагматично підійти до ситуації, що склалася, та намагатися максимально виконати план співпраці», – зазначила Крістіна Фернандез.

Представники ЄС висловили неабияке занепокоєння з приводу тривалого погодження Мінекономрозвитку законопроектів, направлених ДСІВ.

На завершення конструктивної розмови були висловлені сподівання на подальшу співпрацю між ДСІВ й Мінекономрозвитку та узгодження ними відповідного плану дій задля ефективної реалізації проекту Twinning.

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.