Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Громадська рада - Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради


Повідомлення ініціативної групи з підготовки
установчих зборів Громадської ради
при Державній службі інтелектуальної власності України

Установчі збори з формування складу Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України відбудуться об 11:00 28 жовтня 2011 року в залі засідань Державної служби інтелектуальної власності України (м. Київ, вул. Урицького, 45, 7-й поверх).

Громадська рада при Державній службі інтелектуальної власності України як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад Громадської ради буде визначено установчими зборами.

До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в громадській раді є індивідуальним.

Порядок проведення установчих зборів такий:

 • реєстрація учасників;
 • обрання головуючого та секретаря (секретаріату);
 • обрання складу лічильної комісії;
 • затвердження порядку денного зборів;
 • затвердження регламенту зборів;
 • виголошення інформації ініціативної групи про роботу, проведену з підготовки зборів для обрання Громадської ради;
 • визначення кількісного складу Громадської ради на наступні два роки шляхом відкритого голосування;
 • обрання членів Громадської ради на наступні два роки: таємне голосування бюлетенями, підрахунок голосів, звіт лічильної комісії;
 • вирішення інших питань у межах компетенції зборів.

Порядок подання заяв для участі в установчих зборах такий.

Прийом документів починається з моменту опублікування повідомлення. Усі заяви реєструються в журналі й мають реєстраційний номер.

Для участі в установчих зборах подається заява в довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

 • рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
 • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
 • копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
 • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (особливий акцент – на діяльність у сфері правової охорони інтелектуальної власності та суміжних галузях).

Документи приймаються до 17 жовтня 2011 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Київ, вул. Урицького, 45, к. 814.

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів, а саме 17 жовтня 2011 року, приймання заяв для участі у них припиняється.

На підставі поданих заяв ініціативна група складе список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу Громадської ради та в разі потреби уточнить місце проведення установчих зборів, про що буде додатково повідомлено на офіційному веб-сайті Державної служби інтелектуальної власності України. 

Відповідальна особа: Янов Олексій Володимирович;

електронна адреса: yanov@sdip.gov.ua;

телефон: (044) 494-06-90.

Відомості про склад ініціативної групи:

 1. Калениченко Павло – директор ОП "Український музичний альянс";
 2. Черепов Леонід – президент Української групи UNION (Європейська спілка практикуючих у галузі промислової власності);
 3. Прикордонний Дмитро – директор громадської організації „Коаліція виконавців і продюсерів України”;
 4. Кравченко Оксана - головний спеціаліст відділу авторського права і суміжних прав Державної служби інтелектуальної власності України.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів
Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.