Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Робочі зустрічі європейських фахівців з представниками українських правоохоронних і контролюючих органів (27-28.05.2014)


Обмін досвідом у рамках проекту Twinning

27 та 28 травня 2014 року в Державній службі інтелектуальної власності України (далі – Державна служба) відбулися робочі зустрічі європейських фахівців з представниками українських правоохоронних і контролюючих органів, задіяних у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності, зокрема Міністерства внутрішніх справ України, Департаменту митної справи Міністерства доходів і зборів України та Генеральної прокуратури.

Іспанські експерти з питань координації діяльності правоохоронних і контролюючих органів у сфері інтелектуальної власності ознайомилися із структурою, функціями та повноваженнями вищезазначених органів у цій галузі. Після отримання необхідної інформації іспанські експерти підготують відповідні рекомендації щодо вдосконалення координації діяльності правоохоронних органів України.

Начальник відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Державної служби Оксана Шпиталь нагадала всім учасникам робочих зустрічей про те, що в рамках проекту Twinning будуть проведені семінари з питань міжвідомчої співпраці з метою ознайомлення з найкращими практиками координації діяльності правоохоронних та контролюючих органів у країнах ЄС, а також для визначення найкращої потенційної моделі координації для України.

   

   

   

   

   

   

   

   

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.