Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Громадська рада - Інформаційне повідомлення про проведення установчих зборів Громадської ради


Інформаційне повідомлення про проведення установчих зборів Громадської ради

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України.

Відповідно до пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. №996, розміщуємо список учасників установчих зборів та уточнення місця проведення установчих зборів.

Список учасників додається.

Установчі збори відбудуться 28 жовтня 2011 року об 11:00, в приміщенні Державного підприємства "Український інститут промислової власності" (м.Київ, вул. Глазунова, 1, 9-й поверх).

Представнику при собі мати документ, що посвідчує особу.

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.