Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Відгуки - Офіційний лист-подяка від Регіонального директора з питань співробітництва з країнами Європи Міжнародної конфедерації товариств авторів та композиторів (CISAC) Мітко Чаталбашева (29.03.2017)


Неофіційний переклад

 
29 березня 2017 року

МІтко ЧаталбашевШановна пані Малиш!Я звертаюся до Вас з приводу проведення Регіонального семінару з питань авторського права та колективного управління правами, що відбувся у Києві 2 та 3 березня 2017 року.

Я хотів би висловити подяку від імені Міжнародної конфедерації товариств авторів і композиторів (CISAC) за чудову організацію Регіонального семінару, що був проведений Державною службою інтелектуальної власності України спільно із Всесвітньою організацією інтелектуальної власності.

Особисто я та мої колеги з CISAC мали честь взяти участь у цьому заході та були вражені високим рівнем професійних дискусій і значною кількістю міжнародних та місцевих експертів, що були залучені до участі у роботі Регіонального семінару.

Ми сподіваємося, що проведений захід сприятиме побудові в Україні ефективної системи колективного управління правами.
 

 

З надією на подальшу співпрацю та повагою,

Мітко Чаталбашев

Регіональний директор з питань співробітництва з країнами Європи,
Міжнародна конфедерація товариств авторів та композиторів
(CISAC)


 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ОРИГІНАЛ ЛИСТА

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.