Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Відгуки - Офіційний лист-подяка від Генерального директора ГО “АРМАВТОР” Сусанни Нерсісян (15.03.2017)


Неофіційний переклад

 
15 березня 2017 року

Сусанна НерсісянШановні колеги!Цим листом хочу особисто висловити найщирішу подяку Державній службі інтелектуальної власності України та Всесвітній організації інтелектуальної власності за відмінну організацію та проведення в м. Київ Семінару з питань авторського права та колективного управління. Як представник неурядової організації колективного управління правами авторів на території Вірменії особливо підкреслюю важливість та необхідність проведення цього заходу.Семінар було організовано на найвищому рівні: зацікавлена аудиторія, постійні активні та жваві дискусії. Безумовно, я використовуватиму знання, набуті під час Семінару, у процесі моєї практичної діяльності.

Бажаю вам успіху! 
 

З повагою,

Сусанна Нерсісян

Генеральний директор Громадської організації з питань колективного управління
авторськими та суміжними правами
«АРМАВТОР»


 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ОРИГІНАЛ ЛИСТА

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.