Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Відгуки - Офіційний лист-подяка від Генерального директора ВОІВ Френсіса Гаррі (04.11.2016)


Неофіційний переклад

 
Пані Антоніні Малиш
Виконуючому обов’язки Голови
Державної служби
інтелектуальної власності України
Урицького, 45
03680, МСП, Київ-35
Україна

4 листопада 2016 року

Шановна пані Малиш!

Маю приємність звертатися до Вас з приводу проведення Міжрегіонального семінару з інтелектуальної власності для малих та середніх підприємств та забезпечення поваги до прав інтелектуальної власності, що відбувся в Києві в період з 18 по 19 жовтня 2016 року.

Мені приємно, що захід, до якого долучилися ключові зацікавлені сторони та в рамках якого відбулися професійні дискусії з практичних питань розвитку потенціалу малих і середніх підприємств у сфері інтелектуальної власності та захисту прав у цій галузі, особливо в Інтернеті, мав великий успіх.

Визначальною у досягненні цього успіху стала підтримка семінару з боку Державної служби інтелектуальної власності України та здійснення нею всіх організаційних заходів.

Прийміть, будь ласка, мою сердечну подяку за щедру гостинність, надану Вами та Вашою командою міжнародним доповідачам та учасникам, а також представникам Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ): пану Томасу Ділону, раднику з правових питань відділу формування поваги до прав інтелектуальної власності, та пану Євгенію Сесицькому, керівнику програм департаменту співробітництва з країнами з перехідною економікою та розвиненими країнами.

Висловлюю сподівання на подальшу плідну співпрацю та зміцнення партнерських стосунків між ВОІВ та Україною. 

 

 

З повагою,
Френсіc Гарі,
Генеральний Директор


 

 

Переглянути оригінал

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.