Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Літня школа - Літня школа в Києві (21-27 липня 2014 року) - Вітаємо випускників Літньої школи з ІВ-2014!


Вітаємо випускників Літньої школи з ІВ-2014!

27 липня у Києві завершила роботу Літня школа з інтелектуальної власності. Випускники отримали сертифікати про успішне закінчення навчання.

Цього року захід вперше проходив на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (далі - Університет).

Організатори: Державна служба інтелектуальної власності України (далі - Державна служба); Університет (кафедра інтелектуальної власності); Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України (далі - НДІ). Навчання відбувалося за програмою Всесвітньої організації інтелектуальної власності (далі - ВОІВ).

Олена Орлюк

У ході урочистого засідання, під час якого студентам вручили документи про закінчення Літньої школи, перед присутніми виступила директор НДІ, завідувач кафедри інтелектуальної власності Університету, д.ю.н., проф. Олена Орлюк. Вона привітала сертифікованих випускників, відзначила значні студентські досягнення, здобуті за час навчання, і побажала всім успіхів у подальшому професійному житті.

Зокрема, Олена Орлюк зазначила, що цього року ВОІВ підтримала проведення Літньої школи з ІВ в Україні в новому форматі, який дозволив зібрати багатьох зацікавлених українських студентів та викладачів. ВОІВ планує й надалі підтримувати таке починання.

Оксана Шпиталь

Від імені Державної служби студентів привітала начальник відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Оксана Шпиталь:

– Надзвичайно приємно, що Літня школа продовжила свою роботу. Тим більше, що цього року було застосовано новий формат проведення заходу, а саме: навчання проходило українською мовою, безкоштовно, без обмежень у віці та стажі роботи для учасників.

Сподіваюся, що випускники задоволені отриманими знаннями. Хочеться подякувати за співпрацю представникам Університету, а особливо кафедрі інтелектуальної власності, яку очолює Олена Орлюк.

Оксана Шпиталь підкреслила, що Державна служба наразі дуже зацікавлена в системній професійній підготовці спеціалістів у сфері інтелектуальної власності, і Літня школа – лише один із заходів, який організовується з навчальною метою українським органом виконавчої влади спільно з ВОІВ. З її слів,у межах програми співпраці заплановано низку заходів, спрямованих на вдосконалення правової охорони інтелектуальної власності, зокрема, у вересні цього року Державна служба за підтримки ВОІВ проводитиме в Києві Міжнародну конференцію, присвячену актуальним питанням ІВ.

 

У свою чергу, випускники Літньої школи - 2014 подякували організаторам за надану можливість збагатитися знаннями з ІВ, обмінятися досвідом з колегами, поспілкуватися з досвідченими фахівцями сфери інтелектуальної власності.

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.