Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Літня школа - Літня школа в Києві (20-26 липня 2015 року) - У Києві урочисто відкрито Літню школу інтелектуальної власності


У Києві урочисто відкрито Літню школу інтелектуальної власності

20 липня 2015 року в Києві відбулось урочисте відкриття Літньої школи інтелектуальної власності: базовий курс. Голова Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) Алла Жарінова долучилася до урочистого заходу та привітала його учасників, наголосивши на корисності запланованого навчання.

– У нашому суспільстві дедалі глибшає усвідомлення того факту, що інтелектуальна власність (ІВ) є рушійною силою економічного прогресу. І успішне майбутнє за тими, хто розумітиметься на інтелектуальній власності та способах її правової охорони, – зазначила Алла Жарінова. – Літня школа пропонує чудову освітню програму за всіма аспектами зазначеної галузі. У вас є унікальна можливість не просто поглибити свої знання, а поспілкуватися безпосередньо з практиками, які мають багаторічний досвід відповідної роботи, – фахівцями системи: ДСІВ та Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності, патентними повіреними, практикуючими юристами, адвокатами. Тож бажаю вам інформаційно насиченого та продуктивного навчання в Літній школі!

Навчальний курс Літньої школи триватиме з 20 по 25 липня 2015 року. Захід проходить на базі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ) за сприяння ДСІВ, Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії наук України та кафедри інтелектуальної власності КНУ.

Присутня на відкритті директор Науково-дослідного інституту ІВ НАпНУ Олена Орлюк розповіла, що курс цьогорічної Літньої школи розроблений за програмою Всесвітньої організації інтелектуальної власності, а по завершенні навчання студенти отримають відповідні сертифікати та практичні інформаційні кейси. Головними спікерами заходу є провідні фахівці державної системи правової охорони інтелектуальної власності України, представники відомчих органів, експерти галузі, юристи-практики, представники адвокатського корпусу, патентні повірені, судові експерти та науковці.

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.