Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Літня школа - Літня школа в Києві (20-26 липня 2015 року) - Літня школа з інтелектуальної власності – разом до нових знань!


Літня школа з інтелектуальної власності – разом до нових знань!

З 20 по 26 липня на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ) працює Літня школа з інтелектуальної власності (Літня школа). Роботу цьогорічної Літньої школи забезпечує Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України спільно з кафедрою інтелектуальної власності КНУ за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ).

Протягом навчального курсу слухачі, серед яких студенти випускних курсів вишів, викладачі та молоді фахівці сфери інтелектуальної власності (ІВ), опановують теоретичний курс з ІВ та мають нагоду взяти участь у тематичних практичних заняттях за програмою Літньої школи з інтелектуальної власності Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).

Викладачами Літньої школи є визнані професіонали галузі ІВ - науковці, патентні повірені, судові експерти, представники державної системи правової охорони ІВ, юристи, економісти. Активну участь у заходах Літньої школи беруть представники Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент). Галина Добриніна, помічник заступника директора з інформаційно-технічного забезпечення в рамках своєї доповіді висвітлила аспекти використання патентної інформації; заступник начальника відділення експертизи заявок на винаходи, корисні моделі та топографії інтегральних мікросхем Сергій Торянік зосередив увагу слухачів на патентах на винаходи та корисні моделі; Договір про патентну кооперацію (PCT) став основною темою доповіді начальника відділу міжнародних заявок Антоніни Жужнєвої; важливому сегменту об’єктів промислової власності у вигляді промислових зразків було присвячено виступ начальника відділу експертизи заявок на промислові зразки Юлії Ткаченко; начальник відділу міжнародних реєстрації знаків для товарів і послуг Світлана Сухінова розкрила особливості Мадридської системи; а основним фокусом доповіді заступника начальника відділу кваліфікаційної експертизи заявок на знаки для товарів і послуг та експертизи заявок на зазначення походження товарів Олени Ільящук стали географічні зазначення.

Загалом насичена програма Літньої школи містить близько 30 доповідей та практичні вправи, присвячені окремим випадкам правової охорони об'єктів промислової власності, захисту авторського права та суміжних прав, розпорядження правами ІВ та охорони прав ІВ в галузі охорони здоров'я. Після завершення навчального циклу слухачі Літньої школи отримають іменні сертифікати.

Антоніна Жужнєва

Сергій Торянік

Юлія Ткаченко

Галина Добриніна

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.