Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Літня школа - Літня школа в Києві (21-27 липня 2014 року) - Літня школа з інтелектуальної власності відкрита!


Літня школа з інтелектуальної власності відкрита!

21 липня 2014 року розпочала роботу Літня школа з інтелектуальної власності. Цього року захід уперше проходить у Києві на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Університет).

Організатори: Державна служба інтелектуальної власності України (Державна служба); Університет (кафедра інтелектуальної власності); Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України (НДІ).

Урочисто відкрив захід та привітав учасників проректор з науково-педагогічної роботи Університету Володимир Бугров.

Він, зокрема, розповів про успіхи закладу за останній час, серед яких відзначив і заснування кафедри інтелектуальної власності. Володимир Бугров подякував керівництву Державної служби за пропозицію провести Літню школу з інтелектуальної власності на базі Університету та висловив сподівання про подальше плідне партнерство з Державною службою, у тому числі й стосовно організації щорічної Літньої школи.

Директор НДІ, завідувач кафедри інтелектуальної власності Університету, д.ю.н., проф. Олена Орлюк також виступила перед аудиторією із вступним словом, побажавши всім учасникам успішного навчання й нових звершень у подальшому професійному житті.

Від імені Державної служби студентів привітала начальник відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Оксана Шпиталь, яка розповіла про перспективи розвитку міжнародного співробітництва у сфері інтелектуальної власності.

Розпочала лекційний курс Літньої школи начальник управління правового забезпечення та захисту прав Державної служби Антоніна Малиш. Вона окреслила функції організацій державної системи правової охорони інтелектуальної власності, торкнувшись, зокрема, напрямів діяльності Державної служби.

Літня школа стала щорічною традицією і є одним з важливих пунктів діяльності Державної служби з підготовки фахівців у галузі інтелектуальної власності. Зазначений навчальний захід спрямований на ознайомлення слухачів з базовими аспектами інтелектуальної власності. Протягом тижня перед учасниками Літньої школи виступатимуть високопрофесійні викладачі – науковці, патентні повірені, судові експерти, представники державних органів у сфері інтелектуальні власності, юристи, економісти.

Олена Орлюк

Володимир Бугров

Антоніна Малиш

Оксана Шпиталь

Олена Орлюк

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.