Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Конференції - ХХ Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні питання ІВ" (2013) - Робота конференції


НОВИНИ


27.03.2017 Слова співчуття 

Висловлюємо слова співчуття з приводу смерті Володимира Жарова, колишнього першого заступника Голови Державного департаменту інтелектуальної власності України та Державної служби інтелектуальної власності України.

21.03.2017 Генеральний директор «АРМАВТОР» подякувала за відмінну організацію семінару у Києві 

На адресу Державної служби інтелектуальної власності України надійшов офіційний лист-подяка від Генерального директора Громадської організації з питань колективного управління авторськими та суміжними правами «АРМАВТОР» Сусанни Нерсісян. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з вірменськими колегами та пропонуємо ознайомитися зі змістом листа.

20.03.2017 Підписано Меморандум про співпрацю між ДСІВ та НАВС 

17 березня 2017 року підписано Меморандум про співпрацю між Державною службою інтелектуальної власності (ДСІВ) та Національною академією внутрішніх справ (НАВС). Одним із перспективних напрямів подальшої співпраці сторони вважають реалізацію Проекту щодо підготовки фахівців по боротьбі з кіберзлочинністю та піратством. Напрацювання щодо зазначеного Проекту будуть передані до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.


16.03.2017 Захист ІВ у сфері фармації на Legal Pharma&Medicine Forum 

Учора в Києві в готелі «Прем'єр Палас» відбувся Legal Pharma&Medicine Forum. У заході взяла участь начальник управління правового забезпечення промислової власності Державної служби інтелектуальної власності України Інна Шатова.

16.03.2017 ДСІВ та НАВС поглиблюють спільні зусилля для охорони та захисту прав ІВ 

17 березня 2017 року відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю між Державною службою інтелектуальної власності України (ДСІВ) та Національною академією внутрішніх справ (НАВС), у рамках якого передбачено налагодження та розвиток співробітництва сторін у науково-освітній та інформаційній сферах, спрямованого на популяризацію інституту інтелектуальної власності.

15.03.2017 Реєстрація авторського права в лютому 

Протягом лютого 2017 року надійшло 562 заявки на реєстрацію авторського права, 65 заявок на реєстрацію договорів. Здійснено 531 реєстрацію авторського права на твір та прийнято 56 рішень про реєстрацію договорів, які стосуються права автора на твір.

Усі новини

СПIЛКУВАННЯ


Президент України

Верховна Рада України

Урядова гаряча лінія

НАДС

Укрінформ

Промислова власність у цифрах

Педагогічна преса

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

Наша адреса: вул. В. Липківського, 45, м. Київ-35, 03035, Україна
Консультації з питань авторського права (44) 498-37-08 (09);
з питань промислової власності (44) 254-38-13
Приймальня: тел. (44) 494-06-06; факс (44) 494-06-56

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.