Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Круглі столи - Круглий стіл "Практика розгляду заперечень Апеляційною палатою Державної служби інтелектуальної власності України" (26 жовтня 2016 року)


Круглий стіл "Практика розгляду заперечень Апеляційною палатою 
Державної служби інтелектуальної власності України"

26 жовтня 2016 року на базі Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) відбувся круглий стіл на тему «Практика розгляду заперечень Апеляційною палатою Державної служби інтелектуальної власності України» (ДСІВ).

Основною метою заходу стало ознайомлення представників у справах інтелектуальної власності (ІВ) та широкого кола юридичних і фізичних осіб, зацікавлених у набутті прав на об’єкти промислової власності, з особливостями оскарження рішень ДСІВ до Апеляційної палати, практикою розгляду Апеляційною палатою заперечень; а також сприяння вдосконаленню якості підготовки документів заперечень для забезпечення їх правильного розгляду.

До участі в обговоренні тематичних питань зустрічі долучилися представники Апеляційної палати ДСІВ, провідні фахівці з ІВ, юристи, патентні повірені, представники наукової спільноти та закладів освіти. Аудиторія заходу склала майже 90 осіб.

Модераторами круглого столу виступили начальник управління правового забезпечення промислової власності ДСІВ Інна Шатова й заступник голови Апеляційної палати ДСІВ та директор з розвитку відносин інтелектуальної власності Укрпатенту Анатолій Горнісевич.

Анатолій Горнісевич та Інна Шатова

Учасниками зібрання були проаналізовані: приклади розгляду Апеляційною палатою заперечень проти рішень ДСІВ щодо позначень, які зображують або імітують державні символи; практика розгляду Апеляційною палатою заперечень проти рішень ДСІВ щодо позначень, які порушують публічний порядок (відтворюють прізвища та імена відомих в Україні осіб); факт використання позначення як обставина, що враховується на користь реєстрації знака для товарів і послуг.

В основній програмі заходу були заслухані доповіді заступника начальника відділу організації захисту прав та розгляду звернень громадян Укрпатенту, члена Апеляційної палати ДСІВ Людмили Запорожець; головного спеціаліста відділу організації захисту прав та розгляду звернень громадян Укрпатенту, члена Апеляційної палати ДСІВ Вадима Ресенчука та начальника відділу організації захисту прав та розгляду звернень громадян Укрпатенту, члена Апеляційної палати ДСІВ Миколи Потоцького.

Фахова аудиторія виявила чималу зацікавленість заявленою темою, поставивши доповідачам у ході круглого столу велику кількість запитань щодо процедури подання та розгляду заперечень.

Вадим Ресенчук

Людмила Запорожець

26102016 - Практика розгляду заперечень від Апеляційної палати ДСІВ

Микола Потоцький

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.