Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Круглі столи - Круглий стіл "Ініціативи ДСІВ щодо вдосконалення законодавства у сфері промислової власності та захисту прав інтелектуальної власності (ІВ) з метою імплементації відповідних положень права ЄС" (17 вересня 2015 року)


ДСІВ презентувала ініціативи щодо вдосконалення законодавства у сфері промислової власності та захисту прав ІВ

17 вересня 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) фахові експерти за круглим столом обговорили ініціативи ДСІВ щодо вдосконалення законодавства у сфері промислової власності та захисту прав інтелектуальної власності (ІВ) з метою імплементації відповідних положень права ЄС.

Голова ДСІВ Алла Жарінова нагадала присутнім про роботу ДСІВ у напрямі реалізації політики у сфері ІВ.

Зокрема, у липні цього року Службою вже надано до Мінекономрозвитку пропозиції, урахування яких в організації роботи системи має допомогти всім представникам, задіяним у сфері ІВ, максимально продуктивно працювати у своїй галузі в режимі поглибленої та всебічної зони вільної торгівлі.

«Ми чітко усвідомлюємо, що ключове завдання Служби – служити народу України. Тому ми маємо створити такі умови, які сприятимуть зміцненню нашої економіки та розвитку бізнесу. ДСІВ виконала План заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Разом з європейськими експертами проекту Twinning фахівці Держслужби підготували пропозиції щодо змін до п’яти спеціальних законів, а також Цивільного, Господарського, Цивільного процесуального та Господарського процесуального кодексів», – зазначила Голова ДСІВ. 

Алла Жарінова запросила гостей до активного обговорення ініціатив ДСІВ та закликала висловлювати свої ідеї, побажання та зауваження.

Начальник управління правового забезпечення промислової власності ДСІВ Інна Шатова представила увазі присутніх презентацію щодо перспектив удосконалення правової охорони об’єктів промислової власності.

Друга презентація, з якою виступив начальник відділу організації захисту прав та розгляду звернень громадян Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» Микола Потоцький, стосувалася пропозицій змін до законодавства України у сфері посилення захисту прав ІВ відповідно до практики, використовуваної на теренах Євросоюзу. 

Під час обговорення презентацій жваву дискусію серед запрошених викликали питання охорони об’єктів промислової власності у фармацевтичній галузі, незареєстрованих промислових зразків, відшкодування шкоди за порушення прав ІВ та застосування механізмів запобіжних заходів. 

Ознайомитися із зазначеними презентаціями:

До вашого відома вже з наступного тижня на офіційному веб-порталі ДСІВ запрацює нова рубрика «Ініціативи та пропозиції ДСІВ». Долучайтеся до обговорення.

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.