Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Круглі столи - Круглий стіл з фахівцями-практиками у сфері ІВ (25 лютого 2015 року)


Круглий стіл з фахівцями-практиками у сфері ІВ

25 лютого 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України відбулася зустріч з представниками в справах інтелектуальної власності (патентними повіреними), юристами та фахівцями-практиками у сфері інтелектуальної власності.

У форматі круглого столу обговорювалося питання: чи існує необхідність проведення кваліфікаційної експертизи під час розгляду заявок на такі об’єкти промислової власності, як корисні моделі та промислові зразки.

У ході робочої дискусії вдалося з’ясувати, що позиція всіх учасників зустрічі стосовно предмету розгляду цілком одностайна: недоцільно проводити кваліфікаційну експертизу при розгляді заявок на корисні моделі та промислові зразки.

Під час діалогу учасники заходу зосередили увагу й на інших актуальних питаннях сфери промислової власності. Ішлося, зокрема, про так званий патентний тролінг і можливі шляхи мінімізації його негативних наслідків.

Зустріч було проведено ДСІВ за дорученням Віце-прем’єр-міністра України.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.