Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Круглі столи - Круглий стіл "Виконання судових рішень: практика та проблеми" (19 березня 2015 року)


Щодо виконання судових рішень у сфері ІВ

19 березня 2015 року в приміщенні Державного підприємства «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ») відбувся круглий стіл на тему «Виконання судових рішень: практика та проблеми». Організатором заходу виступила Державна служба інтелектуальної власності України (ДСІВ) спільно з ДП «УІПВ».

У роботі круглого столу взяли участь провідні фахівці системи, адвокати, патентні повірені та інші спеціалісти у сфері інтелектуальної власності (ІВ). На захід було запрошено представників Державної виконавчої служби України (ДВС).

Начальник управління правового забезпечення промислової власності ДСІВ Інна Шатова, відкриваючи круглий стіл, зазначила, що метою проведення цього заходу є донесення до відома фахівців особливостей добровільної та примусової процедури виконання судових рішень, а також отримання зауважень та пропозицій щодо удосконалення виконання цих процедур, спільне обговорення доречних рекомендацій.

Заступник директора з правового забезпечення ДП «УІПВ» Ірина Василенко зробила акцент на ролі закладу у виконанні судових рішень та відзначила круглий стіл як перший спеціалізований захід з відповідної тематики, досвід якого планується використовувати й у майбутньому.

Блок доповідей відкрив заступник начальника відділу організації судового захисту справ ДП «УІПВ» Микола Потоцький. У своєму виступі він висвітлив порядок та строки добровільного виконання судових рішень, питання оформлення документів, що подаються до ДСІВ для добровільного виконання судових рішень. Окремо було розглянуто питання виконання судових рішень у справах про визнання торговельних марок добре відомими в Україні.

Також фахівці відділу організації судового захисту справ ДП «УІПВ» детально розповіли учасникам заходу про особливості виконання судових рішень у примусовому порядку та про дострокове припинення дії міжнародних реєстрацій торговельних марок. Окремо були проаналізовані особливості роботи в цій сфері Міжнародного бюро Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

ДСІВ має намір продовжити низку спеціалізованих заходів такого зразка для отримання якісного зворотного зв’язку від заявників і фахівців сфери ІВ.

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.