Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Круглі столи - Круглий стіл на тему окремих питань реєстрації знаків для товарів і послуг (9 грудня 2015 року)


У ДСІВ за круглим столом обговорили питання реєстрації знаків для товарів і послуг

9 грудня 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) у форматі круглого столу розглянули окремі питання реєстрації знаків для товарів і послуг.

Приводом для такої зустрічі став лист, направлений ВГО «Всеукраїнська асоціація патентних повірених» (ВАПП) минулого тижня на адресу ДСІВ.

У своєму зверненні представники ВАПП зосередили увагу на нагальній проблемі, яка періодично виникає у них під час отримання правової охорони на торговельні марки.

В активному обговоренні окресленої теми взяли участь фахівці ДСІВ, Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», патентні повірені, юристи, адвокати, науковці та інші спеціалісти сфери інтелектуальної власності (ІВ).

Голова ДСІВ Алла Жарінова зазначила, що пропозиції ВАПП щодо вирішення питань, пов’язаних з реєстрацією торговельних марок, є на сьогодні дуже актуальними та важливими. Крім того, у своєму виступі вона закликала всіх присутніх об’єднати зусилля для вдосконалення системи ІВ, яка повинна відповідати викликам часу.

Висловивши свої думки та зауваження, учасники зустрічі прийняли рішення здійснити всебічний аналіз винесеної на розгляд проблеми з метою ефективного її вирішення.

Одним з учасників заходу був Валерій Петров, фундатор системи ІВ, який у своїй промові підтримав діяльність ДСІВ та відзначив її ефективну роботу щодо налагодження співпраці між усіма учасниками галузі ІВ.

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.