Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Круглі столи - Круглий стіл "Практика призначення та проведення судової експертизи при вирішенні спорів, що пов’язані із захистом прав інтелектуальної власності" (7 жовтня 2015 року)


Обговорено проблемні питання призначення та проведення судової експертизи у сфері ІВ

7 жовтня 2015 року в Господарському суді міста Києва у форматі дискусії відбувся круглий стіл на тему: «Практика призначення та проведення судової експертизи при вирішенні спорів, що пов’язані із захистом прав інтелектуальної власності».

Представники Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) та Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) разом із суддями Господарського суду міста Києва, Окружного адміністративного суду міста Києва, а також патентними повіреними, адвокатами, юристами, судовими експертами, науковцями та іншими фахівцями у сфері інтелектуальної власності (ІВ) проаналізували актуальні питання призначення та проведення судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності.

Судді Господарського суду міста Києва розповіли про ті проблеми, з якими доводиться стикатися під час призначення відповідної судової експертизи, визначення експертів, яким доручається проведення експертизи, а також під час оцінки підготовлених висновків.

Поза увагою не залишився й світовий досвід вирішення спорів у сфері ІВ, зокрема практика залучення експертів до вирішення питань, що потребують спеціальних технічних знань.

Микола Потоцький – начальник відділу організації захисту прав та розгляду звернень громадян Укрпатенту – доповів присутнім про законотворчі ініціативи ДСІВ, які стосуються вдосконалення системи захисту прав інтелектуальної власності. З-поміж іншого повідомив про завершення роботи ДСІВ над проект закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення захисту прав інтелектуальної власності)», який передбачає внесення змін до Господарського та Цивільного кодексів України, а також до Господарського та Цивільного процесуального кодексів України. З тими ідеями, рекомендаціями й зауваженнями, які були отримані в ході підготовки вищеназваного документа, розміщені на офіційному веб-сайті ДСІВ в розділі «Ініціативи та пропозиції».

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.